HİZMETLERİMİZ

Aracınız Bizde Güvendedir ...

Aracınız servisimize geldiği andan itibaren, motor, kaporta, boya, ya da hangi işlem için gelirse gelsin Elit Otomotiv tamir atölyelerimizde, bakım, onarım için bekleyen tüm araçlar sahibine teslim edilene kadar güvencemiz altındadır. İşinde uzman ustalarımız aracınızın tüm sorunlarını çözecektir. Kayseri' de özel oto servis tamir bakım hizmetleri veren Elit Otomotiv için tüm araçlar özeldir.

Hasarlarınızda, anında dosyalarınız açılır, en hızlı şekilde, onarım işlemleriniz başlatılır. Sigortanızın sunduğu, tüm asist hizmetlerinden en doğru şekilde yararlanmanız sağlanır.

BAŞLICA Hizmetlerimiz

Plastik Tampon ve Plastik Parça Onarımı,
Oluşmuş olan yırtık, sıyrık ve eksik parça hasarlarını ileri teknoloji, özel uygulama teknikleri ve eğitimli teknisyenler tarafından giderilerek gövde renginde boya uygulamasına hazır hale getirilir.
Boyasız Göçük Giderme, Düzeltme,
Yolculuk esnasında taş parçalarının yol açtığı darbelerde vb. sebeplerle oluşan küçük hasarlarda, göçük düzeltme için boya yapılması gerekmez. Elit Otomotiv Oto Kaporta Tamir bölümümüzde, özel çekme (vakum) aparatlarımız ile boyasız göçük giderme, düzeltme hizmetimiz ile, aracınızın değerini düşürmeden, hep görmek istediğiniz gibi sağlayacak onarımı gerçekleştiriyoruz.

Mekanik Servisimizde,
Gerek periyodik bakımlar gerekse de onarım hizmetlerinin tümü; uzman bir kadro ve en gelişmiş teknikler eşliğinde, büyük dikkat ve özenle, son derece güven verici bir şekilde sunulmaktadır.
Motor Servisimizde,
Her marka aracınızın motor aksamı için hayati önem taşıyan periyodik bakım hizmeti. Orjinal parça, kaliteli yağ ve diğer malzemelerle en doğru, garantili bakım hizmeti. Motor elemanlarının arıza tespiti, gerekli revizyon ve garantili onarım hizmeti. Turbo motorlu araçlarınızda turbo arıza tespiti ve garantili onarım hizmeti.
Elektrik-Elektronik Servisimizde,
Eprom (Beyin) sistemi ve yazılımı ile konfigüre edilmiş yeni model araçların, elektronik cihazlarla bilimsel arıza tespiti ve garantili onarım hizmeti. Firmamızda, otomobillerde bulunan elektronik modüllerin sorunlarına kesin çözümler sunuyoruz.


  • * Her marka aracın kaporta doğrultma, montaj, modifikasyon hizmeti.

  • * Kaskolu ve sigortalı araçlarınızın hasarlarının giderilmesi. Tüm kasko ve sigorta şirketleri ile uyumlu hizmet.

  • * Aracınızın her türlü detaylı iç temizlik hizmeti

  • * Cam çatlak tamiri

  • * İç döşeme tamiri, sigara yanıklarının giderilmesi