HAKKIMIZDA

2012 yılında genç, dinamik bir firma olarak kayseri' de kurulan firmamız binek ve hafif ticari araçların her tür bakım, onarım hizmetini vermektedir.

Aracınız servisimize geldiği andan itibaren, motor, kaporta, boya, ya da hangi işlem için gelirse gelsin Elit Otomotiv tamir atölyelerimizde, bakım, onarım için bekleyen tüm araçlar sahibine teslim edilene kadar güvencemiz altındadır. İşinde uzman ustalarımız aracınızın tüm sorunlarını çözecektir. Kayseri' de özel oto servis tamir bakım hizmetleri veren Elit Otomotiv için tüm araçlar özeldir.

Her marka otomobil için tamir, bakım hizmeti. 7/24 aktif destek. Yolda mı kaldınız? Tek telefonla günün her saati yanınızdayız.

Güvenilir uzman ekibimize, her türlü otomobil sorunları için her zaman danışabilirsiniz. Elit Otomotiv de kolayca hizmet alın.

Kalite Anlayışımız

Vizyonumuz:Sektörümüzde girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan, insana ve insani değerlere saygılı, hizmetini yerel mecrada zirveye taşıyabilecek güç ve kararlılığa sahip, itibarlı bir firma olmak.
Misyonumuz:Çalışanlarıyla ve çevresiyle bütünlük içerisinde, yaptığı işe saygı duyarak, sektörde güvenilirlilik ve titizlik kavramlarıyla anılmak, projelerimizi en yüksek kalite ve özenle tam zamanında tamamlayarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.

HİZMET POLİTİKAMIZ